معرفی انواع دوربین مداربسته رم خور کوچک

انواع دوربین های مموری خور وایرلس تیوا به شرح زیر قابل معرفی هستند .

دوربین مموری خور وایرلس دید در شب مدل gm01 :

  • این دستگاه نظارت هوشمند تیوا بصورت همزمان قابلیت های یک دستگاه دزدگیر مخفی سیم کارتی و یک دوربین بیسیم دید در شب خانگی را دارد. بدین صورت که اگر دستگاه در حالت MOTION ALARM تنظیم شود و حرکتی در جلوی دوربین اتفاق بیفتد ، مثل ورود افراد به محل مورد نظر ، بصورت اتوماتیک دستگاه شروع به عکسبرداری و فیلمبرداری از محیط خواهد کرد و ضمن ارسال عکس ها به موبایل کاربران ، با ارسال SMS و تماس تلفنی ، آنها را از رویداد مطلع می کند . همچنین در حالت DISARM ، کاربران می توانند بوسیله این دستگاه بسیار کوچک در هرلحظه دلخواه از راه دور از محل مورد نظر خود عکس گرفته و آن را در تلفن همراه خود مشاهده نمايند.
  • به دلیل وجود باطری داخلی پشتیبان در دستگاه ، چنانچه برق ساختمان بصورت عمدی و یا غیر عمدی قطع شود ، این دستگاه از طریق پیامک وضعیت برق را به کاربران اطلاع می دهد . این دستگاه بیسیم ارتباط اینترنتی خود را از طریق سیم کارت تامین میکند و به همین جهت اشخاص ثالث نمی توانند با قطعی برق و یا قطعی مودم اختلالی در عملکرد آن ایجاد کنند و این شیوه طراحی ، دستگاه را از امنیت بالایی برخوردار کرده است .

 

 دوربین مموری خور وایرلس وایفای مدل tm101 : 

  • اگر در جستجوی یک دوربین وایرلس کوچک می باشید که بتوانید خانه و یا محل کار خود را از راه دور بصورت آنلاین و زنده ببینید، این مدل دوربین سیم کارتی تیوا یک گزینه مناسب است. دوربین سیم کارتی بیسیم TM101 قابلیت اتصال به مودم های اینترنت Wi-Fi را نیز دارد و بنابراین چنانچه در محل اینترنت سیم کارت 3G و یا 4G و یا مودم Wi-Fi وجود داشته باشد از این دوربین وایرلس میتوان به راحتی استفاده نمود . این دوربین وایرلس از حافظه جانبی تا 32 گیگابایت ساپورت میکند و برای ذخیره تصاویر نیازی به دستگاه ضبط DVR ندارد . میکروفون داخلی و اسپیکر طراحی شده بر روی این دوربین ، امکان گفتگوی دو طرفه را نیز برای افراد فراهم می کند .
  • هنگام وقوع هر رخدادی در جلوی دوربین ، بصورت اتوماتیک 3 عدد عکس گرفته شده و برای کاربر ارسال میکند . حتی اگر دستگاه نیز مورد تخریب و یا دزدی قرارگیرد ، عکس های ارسال شده بر روی موبایل کاربر از بین نخواهند رفت و همیشه در دسترس خواهند بود . این دوربین دارای اپلیکیشن موبایل و pc نیز می باشد که از راه دور قابلیت انتقال تصویر و صدا بصورت همزمان را فراهم میکند .

 

  دوربین مموری خور وایرلس وایفای مدل tm100 : 

  • دوربین سیم کارتی بیسیم TM100 قابلیت اتصال به مودم های اینترنت Wi-Fi را نیز دارد و بنابراین چنانچه در محل اینترنت سیم کارت 3G و یا 4G و یا مودم Wi-Fi وجود داشته باشد از این دوربین وایرلس میتوان به راحتی استفاده نمود . این دوربین وایرلس از حافظه جانبی تا 32 گیگابایت ساپورت میکند و برای ذخیره تصاویر نیازی به دستگاه ضبط DVR ندارد . میکروفون داخلی و اسپیکر طراحی شده بر روی این دوربین ، امکان گفتگوی دو طرفه را نیز برای افراد فراهم می کند . امکان ضبط فیلم بر روی موبایل کاربر از راه دور و مدت زمان باطری طراحی شده داخلی دستگاه به مدت 20 ساعت ، ویژگی های منحصربفردی است که این دستگاه را از دستگاه های مشابه متمایز می کند .
  • این دوربین سیم کارتی با ابعاد و ظاهر متمای خود که بصورت انحصاری با برند تیوا وارد بازار ایران شده است ، انتخاب کیفیت ضبط در دو حالت HD و یا Fluency را به عهده کاربر می گذارد و با لنز بسیار واید خود موجب شده است که در محیط های وسیعتری مثل دفاتر اداری و تجاری نیز کاربرد های ویژه ای برای نظارت داشته باشد . ورژن جدید این دوربین با امکان دید در شب طراحی شده و همچنین قطع شدن برق را نیز میتواند بصورت هشدار اعلام نماید .

 

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
شرکت توسعه ارتباطات و اطلاعات تیوا |دوربین مداربسته وایرلس+دوربین رم خور+دوربین سیم کارتخور+دوربین وای فای دار+دوربین بیسیم|ردیاب بیسیم|ردیاب آنلاین
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : دوربین مداربسته، دوربین مداربسته وایرلس، دوربین مخصوص خودرو، دوربین مداربسته وای فای، دوربین مداربسته وایرلس، اجاره دوربین سیم کارتی، اجاره ردیاب بیسیم، دوربین مداربسته سیم کارتی، دوربین سیم کارتخور، دزدگیر اماکن کلاسیک، دوربین مداربسته IP، دوربین مداربسته حافظه خور، دزدگیر سیم کارتی، دوربین مداربسته هارد خور، دی وی آر خودرو، دی وی آر سیم کارتخور
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-66460650، 021-66415159
بروز رسانی 7 روز پیش